Darmowe konto firmowe

Darmowe konto firmowe

Zależy ci na tym, aby nie płacić za rachunek swojej firmy? W takim przypadku idealne będzie dla ciebie darmowe konto firmowe. Dzisiaj bez problemu można wybrać dla swojego przedsiębiorstwa bezpłatne konto firmowe i cieszyć się wygodą dostępu do środków i licznymi usługami dodatkowymi bez żadnych opłat. Trzeba jednak pamiętać o tym, że banki nie zawsze oddają klientom całkowicie darmowe konto dla firm. Nierzadko związane są z nimi różne odpłatności i darmowe konto firmowe może być tak naprawdę związane z należnościami comiesięcznymi.

Darmowe konto firmowe ? możliwe ukryte opłaty

Zatem zanim założy się darmowe konto firmowe, dobrze jest sprawdzić, czy rzeczywiście nie wiążą się z nim żadne koszty. Zazwyczaj konto firmowe bez opłat jest tylko wtedy, gdy znajdują się na nim środki w określonej wysokości bądź też zadeklarowano wpływy w określonej wysokości. Wówczas jak najbardziej banki udostępniają darmowe konta firmowe, ale w przeciwnym przypadku naliczą odpłatność.

Ponadto darmowe konta dla firm mogą posiadać opłaty za korzystanie z kart płatniczych. Przedsiębiorca może być z nich zwolniony wtedy, gdy wykona przy pomocy karty określoną liczbę transakcji lub też zrobi zakupy za określoną wysokość z zastosowaniem kart.

Jak znaleźć darmowe konto firmowe?

Najlepiej w celu znalezienia darmowego konta, sprawdzić rankingi darmowe konto firmowe 2013. Rankingi takie prezentują darmowe konto firmowe wraz z ich opłatami za prowadzenie, karty, wypłaty z bankomatów, przelewy do ZUS i US.

Przez internet sprawdzisz wszystkie dostępne konta firmowe, możesz również dokonać ich założenia przez internet, co nie będzie wiązało się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Dla zabieganego przedsiębiorcy darmowe konto firmowe przez internet jest najlepszym rozwiązaniem. Oczywiście, na forach internetowych także można znaleźć rekomendacje w zakresie, jakie bezpłatne konto dla firm będzie atrakcyjnym rozwiązaniem.

Dla małych firm idealne będzie darmowe konto firmowe, ale warto dokładnie zapoznać się ze wszystkimi tabelami opłat i umową przed jego otwarciem.

4 komentarze

Napisz komentarz


Imię (required)

Email (required)

Adres www

CommentLuv badge